Domů / Návnady a nástrahy / Boilies / Boilies hotovky

Boilie Jet Fish Legend 24mm 250g - Biokrill


Žádné hodnocení. Kód: 11674 Produktové číslo: 00005333
Představujeme vám prověřené a velmi úspěšné boilie LEGEND RANGE na našich i zahraničních vodách. Je vyrobené z našich dlouhodobě úspěšných boilie směsí, doplněné o naše nejúčinnější amino complexy, extrakty, esenciální oleje a další přísady. Toto boilie c
Výrobce: Jet FishJet Fish
Skladem 2 ks
135,00 Kč , plus doprava
(135,00 Kč/ks)
 
Boilie Jet Fish Legend 24mm 250g - BiokrillPředstavujeme vám prověřené a velmi úspěšné boilie LEGEND RANGE na našich i zahraničních vodách. Je vyrobené z našich dlouhodobě úspěšných boilie směsí, doplněné o naše nejúčinnější amino complexy, extrakty, esenciální oleje a další přísady. Toto boilie chytá cíleně velké kapry po celé Evropě a je tou správnou volbou pro lov kapitálních kaprů.

Příchutě jako Biosquid, Biocrab atd. zcnají kapraři v celé Evropě, právě díky jejich velkým úspěchům. Díky unikátnímu a šetrnému způsobu konzervace můžete nyní používat nástrahu té nejvyšší kvality, kterou dříve zaručovalo pouze čerstvě rolované boilie.
Já osobně chytám na boilie z těchto směsí již 12 let, a proto jsem vám ho chtěl nabídnout pro letošní rok v této formě. Věřím, že i vzhledem k úspoře času, to mnozí z vás ocení.

LEGEND RANGE je vynikající řada nástrah, která převyšuje nad ostatními a já vám přeji, aby jste díky ní ulovili kapry svých snů!
Specifikace
Váha 0.25 kg
Průměr nástrahy Orientační průměr nástrahy pro snadnější vyhledávání. 24,000000 mm
Hmotnost balení Orientační hmotnos balení pro snadnější vyhledávání. 250,000000 g
Příchuť Krill
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.