Domů / Návnady a nástrahy / Boilies / Boilies hotovky

Boilie Kevin Nash Instant Action 1kg 20mm Strawberry Crush


Žádné hodnocení. Kód: 13614 Produktové číslo: 5055108835707
Novinka v řadě Instant Action, která svou neodolatelnou jahodovou vůní zlomí každého kapra milujícího ovoce.
Výrobce: Kevin NashKevin Nash
Skladem 6 ks
259 Kč , plus doprava
(259 Kč/ks)
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.

Boilie Kevin Nash Instant Action 1kg 20mm Strawberry Crush
Novinka v řadě Instant Action, která svou neodolatelnou jahodovou vůní zlomí každého kapra milujícího ovoce.
 
Strawberry Crush přináší jeden z nejznámějších a nejrozsáhlejších atraktorových balíčků Nashbait, které kdy byly i pro Instant Action k dispozici, což je recept na kapry milující ovoce.
Původně vyvinutý Kevinem Nashem pro proslulý Snake Pit, Strawberry Crush používá směs tří jahodových esencí na různých rozpouštědlových základech, včetně vysoce rozpustných ethylalkoholových jahod do ledové vody, slavného Nash Strawberry Oil Palatantu a tradiční esenci na bázi glycerolu.
Strawberry Crush je doplněna legendárním Scopex No.1, který z ní dělá bohatou a sladkou návnadu, která průběžně uvolňuje atraktory ve všech teplotách a je osvědčenou zbraní do studené vody. Je to stejná kombinace, která byla použita při výrobě slavné Amber Strawberry, kterou úlovky Jima Shelleyho katapultovaly mezi legendární anglické návnady.
Pastelová růžová barva neodradí kapry ani na těžkých rybářských místech, kteří viděli za poslední roky tuny jasných návnad, a napodobuje starší vybledlé boilies, které kapři jedí s větší jistotou. Osvědčená atraktivita a vysoce výživná základní směs je podporována mléčným práškem, malou dávkou mouky z tygřích ořechů a doplněna játrovým extraktem, což výrazně zvyšuje výsledky. Dvě sladidla včetně Talinu s vlastnostmi zlepšujícími chuť dokončují tuto speciální návnadu s lahodnou chutí- stejně jako jahodový jogurt!
V kompletní nabídce s vysoko vzlýnavými Airball pop ups, Booster Juice a Plume Juice, Strawberry Crush je návnada, která vaše hlásiče rozezní i v zimě! 
Specifikace
Váha 1 kg
Průměr nástrahy Orientační průměr nástrahy pro snadnější vyhledávání. 20,000000 mm
Hmotnost balení Orientační hmotnos balení pro snadnější vyhledávání. 1,000000 kg
Soubory

Strawberry crush

Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.