Domů / Návnady a nástrahy / Boilies

Boilie LK Baits Euro Economic G-8 Pineapple 20mm 1kg


Žádné hodnocení. Kód: 5659 Produktové číslo: 8595602007967
Boilies je předurčeno pro rychlé chytání, velké krmné kampaně, složité vody s vysokým rybářským tlakem. Jeho účinnost oceníte především v chladných měsících.
Výrobce: LK BaitsLK Baits
Skladem 1 ks
242,00 Kč , plus doprava
(242,00 Kč/ks)
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Boilie LK Baits Euro Economic G-8 Pineapple 20mm 1kg

Na sladký ananas se nachytalo neuvěřitelné množství kaprů.  Po mnoha testech „reakce ryb na přírodní látky“, se několikrát potvrdilo, že na výtažek ze zázvoru (Ginger) ryby reagují nadstandardně a v krmení ho upřednostňují.

Chvíli jsme přemýšleli o samostatném druhu boilies ze zázvoru, ale při dalších testech, kdy jsme Ginger přidali do naší prověřené směsi sladkého ananasu, bylo definitivně rozhodnuto! Skloubila se tak historie, tradice, inovace a výsledkem je G8- Pineapple! Boilies je předurčeno pro rychlé chytání, velké krmné kampaně, složité vody s vysokým rybářským tlakem.  Jeho účinnost oceníte především v chladných měsících.  G8- Pineapple obsahuje enzym bromelin, organické kyseliny, které podporují trávení a stopové množství kyseliny máselné. Víte že: G8- Pineapple nepřijímá tak rychle pach bahna, a proto je vhodný při rybaření na bahnitém povrchu?

Specifikace
Váha 1 kg
Průměr nástrahy Orientační průměr nástrahy pro snadnější vyhledávání. 20,000000 mm
Hmotnost balení Orientační hmotnos balení pro snadnější vyhledávání. 1,000000 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.