Domů / Návnady a nástrahy / Dipy a boostery

CSL TUNING Haldorádó 250ml Mrazivý kapr


Žádné hodnocení. Kód: 13181 Produktové číslo: 5999068417811
Ve spolupráci s nejlepšími anglickými firmami se nám podařilo vyrobit výjimečně účinní tekutá aromata vhodné na aromatizaci krmiv které se používají v chladných měsících roku kdy je ještě nebo již teplota vody pod 16 stupňů Celsia.
Výrobce: HaldorádóHaldorádó
Skladem 2 ks
106 Kč , plus doprava
(106 Kč/ks)
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.

CSL TUNING Haldorádó 250ml Mrazivý kapr

Ve spolupráci s nejlepšími anglickými firmami se nám podařilo vyrobit výjimečně účinní tekutá aromata vhodné na aromatizaci krmiv které se používají v chladných měsících roku kdy je ještě nebo již teplota vody pod 16 stupňů Celsia. 

Co dokáže tekutá aroma Haldorado CSL Tuning?
Je to známé pro všechny že ve studené vodě se zpomaluje trávící trakt ryb a také rozpustnost a lákající schopnost krmiv. Zamysleli jste se už nad tím že ve studené vodě jaká je ta dálka na kterou je schopen kapr ucítit vůni krmiva nebo nástrahy?  Krmivo které je naplněné v krmítku láká ryby na dně jezera z dálky pouze 1 a maximálně z 2 metrů. Jak víme tuto lákavost malého množství krmiva zvýšit ? Tak přece našimi novými tekutými aromaty které mají název Haldorádó CSL Tuning.  Pomocí těchto tekutých aromat můžeme až pětinásobně zvýšit pachovou stopu krmiva a tím zvýšíme i naši šanci na vydařené rybaření. Aroma se rychle, agresivně šíří ve studené vodě kvůli obsahu alkoholu. CSL Tuning aroma je vyrobena z lisovaných kukuřičných klíčků a je těžší než voda a tím pádem působí pouze na dně jezera horizontálně a ne ve vodním sloupci.

Složení aroma a příchutě
Tekutá aroma CSL Tuning obsahuje předtrávené bílkoviny, přírodní sacharidy, volné aminokyseliny, vitamíny, stopové prvky a betaín. Aroma mají tmavou barvu a nabízíme Vám je v šesti příchutích. Modrá fúze, Červený Démon, Medová Pálenka, Dary Moře, Maďarská Klobása a jako novinka je aroma s názvem Mrazivý Kapr.

Kdy kterou aroma použít? 
1. Červený Démon voní jako čerstvé jahody. Použití je všestranné. Tato aroma se hodí ke všem sladkým krmivům.

2. Dary Moře se nejčastěji přidává do směsí s obsahem rybích mouček.

3. Aroma Medová Pálenka a Mrazivý Kapr se může používat i s krmivy s obsahem rybích mouček i se sladkými krmivy. Fantazii se meze nekladou.

4. Aroma Maďarská Klobása pasuje ke všem kořeněným krmivům.

Návod k použití tekutých aromat a tipy na míchání
1. Tato tekutá aroma je určena na zatraktivnění krmných směsí které se používají na jaře nebo na podzim pokud ještě teplota vody nedosáhla 16 stupňů Celsia nebo již teplota vody klesla pod 16 stupňů Celsia

2. Jedno balení tekuté aroma  (250 ml) stačí k aromatizaci až 5kg krmiva. Aroma můžeme nalít přímo na suché krmivo nebo nalít do vody se kterou budeme vlhčit krmivo.

3. Aromatem se mohou zalévat i pelety, rozdrcené boilies, partikl.

4. Aromata nerozpouštějí PVA materiály.

5. Do svých krmítkových směsí můžeme přidat i větší množství tekuté aroma a tím znásobíme naše šance na úspěšné rybaření.

Rybářské recepty do chladné vody:

Rybarske krmiva a nastrahy na lov v podzimu a jeseň
„Jen jedna krabice” method pellet mixu

Když chladne počasí a s ním i voda, do vody je třeba dostat stále méně vnadidla. Každé jedno zrnko směsi sestávající z tří druhů FMMFP-ů vládne zcela samostatnou lákavou silou. Mix spojuje dohromady jedině aroma Mrazivý Kapr CSL. Toto "jídlo" je skvělé, aby posmělilo kapry na zakrmeném místě nebo v jeho blízkosti, aby se stravovali. Z této hromady pelet postačí i 1-2 krmítka, aby dokázali, už jen tak bez chuti si pozobkávající kapry udržet na místě. Další velkou výhodou této směsi v čisté vodě je, že díky barevným semínkům zaručeně upoutá pozornost ryb, které si následně posrknou i když nejsou hladoví. Příprava je rychlá a jednoduchá, což je dobrá zpráva i vzhledem k zkracujícím se dnům a rybářskému času. Nejefektivněji tuto směs nabídneme v methodovém krmítku.

Rybarske krmiva a nastrahy na lov v podzimu a jeseň
Tato barevná zrnka upoutají pozornost i té naopatrnější ryby

Specifikace
Váha 0.33 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.