Domů / Krmení,návnady,nástrahy / Pelety

FLUO Micro Method Feed Pellet Haldorádó 400g Černá Síla


Žádné hodnocení. Kód: 13179 Produktové číslo: 5991234602618
Fluo Micro Method Pelety byli vyvinuté speciálně na lov Method technikou. Hodí se na přilákaní velkých kaprů k vaší nástraze. 1,5 mm peletky jsou balené do plastové vaničky a po přidaní pouze 1 dcl vody,promísíme a po pár minutovém odstátí dostaneme hotov
Výrobce: HaldorádóHaldorádó
Skladem 2 ks
159,0 Kč , plus doprava
(159,0 Kč/ks)
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.

FLUO Micro Method Feed Pellet Haldorádó 400g Černá SílaFluo Micro Method Pelety byli vyvinuté speciálně na lov Method technikou. Hodí se na přilákaní velkých kaprů k vaší nástraze. 1,5 mm peletky jsou balené do plastové vaničky a po přidaní pouze 1 dcl vody,promísíme a po pár minutovém odstátí dostaneme hotovou směs s kterou můžeme naplniť naše kmítka. Všechny příchutě těchto pelet mají výraznou barbu která vytváří ve vodě výrazné zakalení. Je to výborná zbraň na prilákání velkých kaprů. Hlavními výhodami těchto pelet je rychla příprava a selektivny účinek. Tyto peletky sa vyrábějí v 8 různých příchutích. 

Fluo Micro Method Feed Pellet s příchutí Černá Síla se ve všem podobají ke krmivu a k aromatu totožné příchutě. Peletky mají černé zbarvení které se hodí na zakrmování a na lov ve studené vodě kde svou tmavou barvou zůstávají pro ryby skoro neviditelné, ale jejich rybí aroma se rychle šíří a tím dráždí receptory ryb. Při zakrmování zakalí vodu.

Velikost: 1,5mm

Rybářské recepty do chladné vody:

Rybarske krmiva a nastrahy na lov v podzimu a jeseň
„Jen jedna krabice” method pellet mixu

Když chladne počasí a s ním i voda, do vody je třeba dostat stále méně vnadidla. Každé jedno zrnko směsi sestávající z tří druhů FMMFP-ů vládne zcela samostatnou lákavou silou. Mix spojuje dohromady jedině aroma Mrazivý Kapr CSL. Toto "jídlo" je skvělé, aby posmělilo kapry na zakrmeném místě nebo v jeho blízkosti, aby se stravovali. Z této hromady pelet postačí i 1-2 krmítka, aby dokázali, už jen tak bez chuti si pozobkávající kapry udržet na místě. Další velkou výhodou této směsi v čisté vodě je, že díky barevným semínkům zaručeně upoutá pozornost ryb, které si následně posrknou i když nejsou hladoví. Příprava je rychlá a jednoduchá, což je dobrá zpráva i vzhledem k zkracujícím se dnům a rybářskému času. Nejefektivněji tuto směs nabídneme v methodovém krmítku.

Rybarske krmiva a nastrahy na lov v podzimu a jeseň
Tato barevná zrnka upoutají pozornost i té naopatrnější ryby


 

Specifikace
Váha 0.455 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.