Domů / Návnady a nástrahy / Pelety

FLUO Micro Method Feed Pellet Haldorádó 400g Mrazivý kapr


Žádné hodnocení. Kód: 13180 Produktové číslo: 5991234608382
Fluo Micro Method Pelety byli vyvinuté speciálně na lov Method technikou. Hodí se na přilákaní velkých kaprů k vaší nástraze. 1,5 mm peletky jsou balené do plastové vaničky a po přidaní pouze 1 dcl vody,promísíme a po pár minutovém odstátí dostaneme hotov
Výrobce: HaldorádóHaldorádó
Skladem 2 ks
159 Kč , plus doprava
(159 Kč/ks)
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.

FLUO Micro Method Feed Pellet Haldorádó 400g Mrazivý kaprFluo Micro Method Pelety byli vyvinuté speciálně na lov Method technikou. Hodí se na přilákaní velkých kaprů k vaší nástraze. 1,5 mm peletky jsou balené do plastové vaničky a po přidaní pouze 1 dcl vody,promísíme a po pár minutovém odstátí dostaneme hotovou směs s kterou můžeme naplniť naše kmítka. Všechny příchutě těchto pelet mají výraznou barbu která vytváří ve vodě výrazné zakalení. Je to výborná zbraň na prilákání velkých kaprů. Hlavními výhodami těchto pelet je rychla příprava a selektivny účinek. Tyto peletky sa vyrábějí v 8 různých příchutích. 

Peletky mají fluo červenou, výraznou barvu aby zaujaly pozornost ryb i v těch nejchladnějších částech roku. Ryba která natrefí na tysto peletky zůstane při krmítku až do té doby, dokkud neposbírá i poslední kus.

Velikost: 1,5mm

Rybářské recepty do chladné vody:

Rybarske krmiva a nastrahy na lov v podzimu a jeseň
„Jen jedna krabice” method pellet mixu

Když chladne počasí a s ním i voda, do vody je třeba dostat stále méně vnadidla. Každé jedno zrnko směsi sestávající z tří druhů FMMFP-ů vládne zcela samostatnou lákavou silou. Mix spojuje dohromady jedině aroma Mrazivý Kapr CSL. Toto "jídlo" je skvělé, aby posmělilo kapry na zakrmeném místě nebo v jeho blízkosti, aby se stravovali. Z této hromady pelet postačí i 1-2 krmítka, aby dokázali, už jen tak bez chuti si pozobkávající kapry udržet na místě. Další velkou výhodou této směsi v čisté vodě je, že díky barevným semínkům zaručeně upoutá pozornost ryb, které si následně posrknou i když nejsou hladoví. Příprava je rychlá a jednoduchá, což je dobrá zpráva i vzhledem k zkracujícím se dnům a rybářskému času. Nejefektivněji tuto směs nabídneme v methodovém krmítku.

Rybarske krmiva a nastrahy na lov v podzimu a jeseň
Tato barevná zrnka upoutají pozornost i té naopatrnější ryby

Specifikace
Váha 0.455 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.