Domů / Háčky / S očkem

Háček Gamakatsu G-carp Specialist R vel.8


Žádné hodnocení. Kód: 6185_08 Produktové číslo: 8716851243610
Skvělý háček ve tvaru klepete má ultra tenký hrot a očko otočené o 15 stupňů dovnitř. Široký oblouk umožňuje lepší výdrž i pod velkým tlakem. Hrot otočený dovnitř nabízí výhodu na kamenném dnu, kde zůstává ostřejší déle, než háčky s rovným hrotem, protože
Výrobce: GamakatsuGamakatsu
Skladem 9 ks
128 Kč , plus doprava
(128 Kč/ks)
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.

Háček Gamakatsu G-carp Specialist R vel.8

Skvělý háček ve tvaru klepete má ultra tenký hrot a očko otočené o 15 stupňů dovnitř. Široký oblouk umožňuje lepší výdrž i pod velkým tlakem. Hrot otočený dovnitř nabízí výhodu na kamenném dnu, kde zůstává ostřejší déle, než háčky s rovným hrotem, protože je lépe chráněn proti kamenům a útesům. Háček Specialist R je ideální na říční rybolov či pro použití na hodně zarybněných vodách, kde je nutno rybu udržet poté, co se zasekne. Ideální i pro situace, kdy má ryba měkčí tlamu, jako třeba za vyšší teploty vody při letních vycházkách. Pokud použijete háček v montážích vyrovnávajících vlasec, zasekne se rychleji.

Všechny modely jsou potaženy vrstvou PTFE (teflon). Díky tomu jsou matné a perfektně kamuflované, což eliminuje nežádoucí odlesky. Samozřejmě jsou i super hladké pro optimální průnik hrotu. Všechny háčky jsou vybaveny ultra ostrým a tvrdým hrotem Gamakatsu.

10ks v balení

Specifikace
Váha 0.007 kg
Velikost háčku 8
Zpětný hrot ANO
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.