Domů / Návnady a nástrahy / Boilies / Boilies plovoucí PopUp

Haldorádó BlendeX Pop Up Method 8-10mm - Jahoda-Med


Žádné hodnocení. Kód: 13182 Produktové číslo: 5991234607705
Název produktu BlendeX je odvozen od slova "blend", což znamená "míchané" a přesně toto slovo charakterizuje tyto nástrahy. V těchto nástrachách jsou zkombinovány ty nejúčinnější aromata a barvy.
Výrobce: HaldorádóHaldorádó
Produkt již není v prodeji
Haldorádó BlendeX Pop Up Method 8-10mm - Jahoda-Med

Název produktu BlendeX je odvozen od slova "blend", což znamená "míchané" a přesně toto slovo charakterizuje tyto nástrahy. V těchto nástrachách jsou zkombinovány ty nejúčinnější aromata a barvy. BlendeX Pop Up nástraha je rozdělena na chytání větších kaprů na boilies a pro ty kteří chytají technikou feeder (method). Pokud lovíte ryby pomocí klasických kaprových prutů, tak si zvolte 12-14mm nástrahy a pokud lovíte ryby feeder technikou tak si zvolte menší 8-10mm nástrahy. Pokud se dostanete k vodě jen na pár hodin a chcete mít úspěšné rybaření tak tyto nástrahy budou ideální. Tyto nástrahy se nejjednodušeji a nejrychleji nastraží na návnadový osten.

Tyto nástrahy se vyrábějí v následujících příchutích:

Jahoda + Med, Česnek + mandle, Kalamáry + Chobotnice, Ananas + Banán, Kyselina máslová + Mango

Velikost 8-10mm

20g  balení + mini intensive flavour

Rybářské recepty do chladné vody:

Rybarske krmiva a nastrahy na lov v podzimu a jeseň
„Jen jedna krabice” method pellet mixu

Když chladne počasí a s ním i voda, do vody je třeba dostat stále méně vnadidla. Každé jedno zrnko směsi sestávající z tří druhů FMMFP-ů vládne zcela samostatnou lákavou silou. Mix spojuje dohromady jedině aroma Mrazivý Kapr CSL. Toto "jídlo" je skvělé, aby posmělilo kapry na zakrmeném místě nebo v jeho blízkosti, aby se stravovali. Z této hromady pelet postačí i 1-2 krmítka, aby dokázali, už jen tak bez chuti si pozobkávající kapry udržet na místě. Další velkou výhodou této směsi v čisté vodě je, že díky barevným semínkům zaručeně upoutá pozornost ryb, které si následně posrknou i když nejsou hladoví. Příprava je rychlá a jednoduchá, což je dobrá zpráva i vzhledem k zkracujícím se dnům a rybářskému času. Nejefektivněji tuto směs nabídneme v methodovém krmítku.

Rybarske krmiva a nastrahy na lov v podzimu a jeseň
Tato barevná zrnka upoutají pozornost i té naopatrnější ryby
Specifikace
Váha 0.047 kg
Soubory

Haldorádó BlendeX Method

Haldorádó BlendeX Method 2

Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

captchaZobrazit jiný kód
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.