Domů / Akce / Dárkové předměty / Knihy a mapy / Knihy

Kniha Vážeme mušky s Vítkem Misarem


Žádné hodnocení. Kód: 13184 Produktové číslo: 9788087111727
Po dlouhé době vychází nová kniha pro muškaře a vazače mušek. Legenda českého muškaření Vítek Misar odhaluje tajemství svých nejúspěšnějších mušek a prozradí Vám, jak je navázat.
Produkt již není v prodeji
Kniha Vážeme mušky s Vítkem Misarem

Zásadní publikace pro všechny vášnivé vazače umělých mušek, zapálené muškaře a nadšené fanoušky vázacích seriálů, které vycházejí již několik let v českém rybářském magazínu "Český Rybář" a jejichž autorem není nikdo jiný, než výborný český vazač a zkušený říční i jezerní muškař Vítek Misar, za kterým stojí i mnoho úspěchu na poli závodní muškařiny jako např. 2. místo na Mistrovství České republiky v jezerním muškaření v roce 1995 a 1. místo v roce 1996. V roce 1997 zvítězil v muškařském Grand Slamu a v roce 2001 byl členem vítězného týmu spolu s Karlem Vackem a Danem Svrčkem!

Kniha Vážeme mušky s Vítkem Misarem je výjimečná hlavně tím, že se jedná o další českou muškařskou publikaci, která ovšem vychází po velice dlouhé době, a tak by měla nasytit všechny skalní příznivce české muškařské školy a nedočkavé čekatele na novou českou odbornou literaturu zaměřující se na muškaření v tuzemských, ale i zahraničních vodách!

V knize najdete přesně 113 originálních vzorů umělých mušek ze svěráčku Vítka Misara. Tyto vzory jste mohly nalézt již dříve v každém dílu časopisu Český rybář, který vycházel každý měsíc po dobu devíti let v období 2009 - 2017. Každý díl má svůj příběh a obsahuje vždy vázací postup konkrétního typu mušky s detailním popisem použitého vázacího materiálu. Jedná se tak o velice unikátní a ucelenou sbírku, kterou by měl ve své knihovně hrdě vlastnit každý správný český muškař!

Kniha vychází v kvalitní a praktické kroužkové vazbě a je doslova nabitá srmtícími vzory umělých mušek, které si jistě zkuste navázat!

Počet stránek: 124

Fotografie vázacích postupů a mušek: Pavel Patočka, Radek Svatoš, Radek Diviš, časopis Český Rybář

Ilustrační fotografie: František Tobiáš, Václav Liška a přátelé

Grafická úprava: Kurent s.r.o., František Tobiáš

Editor: Václav Liška, agentura FOX

1. vydání - 2018

Specifikace
Váha 0.825 kg
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

captchaZobrazit jiný kód
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.