Domů / Druhy rybolovu / Muškaření / Muškařské šnůry / Plovoucí

Muškařská šňůra Airflo Super Dri Distance Pro WF 7 F


Žádné hodnocení. Kód: 3772 Produktové číslo: 053163091644
Technologie SuperDri byla vyvinuta pro vážného lovce s plovoucí šňůrou, která má potah redukující tření, který umožňuje, aby šňůra klouzala přes prstencové očka a přidávala do vašeho hodu.
Výrobce: AirfloAirflo
Zboží není na skladě
1.590,00 Kč , plus doprava
(1.590,00 Kč/ks)
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Muškařská šňůra Airflo Super Dri Distance Pro WF 7 F

Technologie SuperDri byla vyvinuta pro vážného lovce s plovoucí šňůrou, která má potah redukující tření, který umožňuje, aby šňůra klouzala přes prstencové očka a přidávala do vašeho hodu. Povrch SuperDri vám poskytuje jedinečnou floataci s možností odpuzovat vodu, nečistoty a povrchovou špínu lépe než jakýkoli materiál v historii.

Dalším novým prvkem řady SuperDri od firmy Airflo je "Technologie Zone", nová koncepce, která využívá nízkou kompresní směs v části šňůry, která je vystavena největšímu zatížení, čímž šňůra nepřilne k vodicím očkám při tahu a natáčení. Tato nová technologie pomáhá s dálkou a prodlužuje životnost plovoucí šňůry. Spolu s revolučním hřebenem a výkonovým jádrem společnosti Airflo si všimnete rozdílu od prvního obsazení.

Barva: Optic green

Specifikace
Váha 0.107 kg
AFTMA Rozdělení šňůr v systému AFTMA používá hmotnost prvních třiceti stop* šňůry od počátku ujímaní, bez samotné špičky. AFTMA (American Fishing Tackle Manufacturers Association, nyní existující pod názvem ASA - American Sportfishing Association) 7
Soubory

Airflo Super Dri Distance Pro

Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

captchaZobrazit jiný kód
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.