Domů / Obuv / Boty

Obuv Chiruca Urales Force vel.47


Žádné hodnocení. Kód: CH44769_47 Doporučujeme
Precizně zpracovaná obuv od španělské firmy Chiruca. Vybavena je podrážkou Vibram® -speciálně vyvinutou pro tuto konkrétní obuv a membránou GORE-TEX®. Teplotní rozsah +10°C až -20°C.
Výrobce: ChirucaChiruca
Zboží není na skladě
4.600,00 Kč , plus doprava
(4.600,00 Kč/ks)
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Obuv Chiruca Urales Force vel.47Precizně zpracovaná obuv od španělské firmy Chiruca. Vybavena je podrážkou Vibram® -speciálně vyvinutou pro tuto konkrétní obuv a membránou GORE-TEX®. Teplotní rozsah +10°C až -20°C.
Tyto použité technologie zaručují maximílní funkčnost i v nějtěžších podmínkách.Vnější materiál je kůže nubuk s hydrofobní úpravou Scotchgard, vyztužena je gumovou okopovou špicí, a osazena je nerezovými háčky pro šněrování.
Hmotnost páru: 1,520kg. Výška boty 18cm. (u velikosti 42)

Obecné vlastnosti membrány GORE-TEX®:
Trvalá nepromokavost
Vysoká prodyšnost
Extrémní odolnost vůči mrazu
Jedinečná odolnost při ohybu
Mimořádně dlouhá životnost

Tajemství materiálů GORE-TEX® spočívá v jejich jedinečné dvousložkové membráně.

Část membrány z expandovaného PTFE obsahuje více než 1,4 miliardy mikroskopických pórů na centimetr čtvereční. Tyto póry jsou přibližně 20 000krát menší než kapka vody, ale 700krát větší než molekula vodní páry. Voda v kapalném skupenství tedy nemůže membránou GORE-TEX® proniknout, zatímco vodní pára (voda v plynném skupenství) jí projde snadno.Do struktury ePTFE je začleněná oleofóbní látka (látka odpuzující olej). Ta umožňuje průchod vodní páry, ale zároveň vytváří přirozenou bariéru, která brání průniku znečišťujících látek, např. olejů, kosmetických přípravků, repelentů a složek potravin. Výsledkem je trvale nepromokavá, větruvzdorná a prodyšná membrána.

Vibram®
Typické osmiúhelníkové žluté logo je od roku 1937 patentovanou obchodní značkou společnosti se sídlem v italském Albizzate, která se specializuje na výrobu pryžových podešví pro horolezectví, trekking a turistiku.

Název vznikl z iniciál jména tvůrce Vitali Bramaniho.
Základní vlastností podešví Vibram® je jejich odolnost proti otěru a přilnavost, které jsou funkční za nejrůznějších klimatických podmínek.
Specifická pryžová směs, ze které je podešev vyrobena, se vyznačuje dlouhou životností, odolává prasknutí a zachovává si své vlastnosti na mokrém i suchém povrchu.
Obuv s podešví Vibram® je stabilní, odolává skluzu a díky konstrukci podešve umožňuje přirozený pohyb při chůzi. Roční produkce podešví je cca 32 miliónů kusů, každý rok vzniká 50 nových modelů, které se odlišují svými vlastnostmi, jako je např. samočistící efekt, použití zón a micro podešví absorbujících nárazy, možnost upnutí maček a samozřejmě design.
Specifikace
Váha 2 kg
Velikost obuvi 47
Hmotnost Skutečná hmotnost produktu "netto" v gramech. 1780,000000 g
Výška obuvi 22,000000 cm
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

captchaZobrazit jiný kód
Podobné zboží
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.