Domů / Druhy rybolovu / Přívlač / Přívlačové nástrahy / Třpytky / Rotačky / Rotační třpytky D.A.M.

Rotační třpytka D. A.M. FZ Nature 3D - P - 3g vel.1


Žádné hodnocení. Kód: 5085 Produktové číslo: 4044641015463
Tato série dává všem milovníkům přívlače možnosti lovit dravce ještě cíleněji. Realistická imitace běžné potravy dravých ryb v trojrozměrném provedení dává třpytkám do vínku daleko větší dráždivost. Úspěšné jsou především na silně prochytan
Výrobce: D.A.M.D.A.M.
Zboží není na skladě
54,00 Kč , plus doprava
(54,00 Kč/ks)
 
Rotační třpytka D. A.M. FZ Nature 3D - P - 3g vel.1Tato série dává všem milovníkům přívlače možnosti lovit dravce ještě cíleněji. Realistická imitace běžné potravy dravých ryb v trojrozměrném provedení dává třpytkám do vínku daleko větší dráždivost. Úspěšné jsou především na silně prochytaných úsecích.

Charakteristika chodu rotaček EFFZETT byla dovedena k absolutní dokonalosti. Rotující list a vůbec celá konstrukce je dostatečně prověřena miliony prodaných kusů na celém světě. Vyvážení těla a listu je základem pro neobvykle daleké a precizní hody. Na rotační třpytky EFFZETT se jako na umělou nástrahu můžete plně spolehnout!!

DYNAMIKA EFFZETT: pokud list rotační třpytky správně rotuje kolem své osy, vysílá neustále od svého okolí tlakové vlny, které dravci zachytí na velkou vzdálenost a je vyprovokují k útoku na nástrahu. Porovnejte si vlastnosti chodu našich rotaček a uvidíte, že přesvědčí nejen Vás.
Specifikace
Váha 0.007 kg
Velikost Velikost třpytky 1
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

captchaZobrazit jiný kód
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.