Domů / Návnady a nástrahy / Pelety chytací

Rozpustné FLUO pelety Haldorádó 70g 12-16mm Sladký Ananas


Žádné hodnocení. Kód: 11102 Produktové číslo: 5999068417903
Tato nástraha je natolik vyvážená, že pokud je nastražena na návnadový osten, tak váha háčku stáhne na dno nástrahu, ale ta se bude vznášet a háček zůstane na dně ležet.
Výrobce: HaldorádóHaldorádó
Skladem 2 ks
263 Kč , plus doprava
(263 Kč/ks)
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.

Rozpustné FLUO pelety Haldorádó 70g 12-16mm Sladký Ananas

Vznášející se nástrahy mají tu výhodu že nezapadnou do bahna a mezi vodní vegetaci a tak se snadněji dostanou do tlamy kaprů. Ryba která se krmí na našem zakrměném místě i nechtěne nasaje i tuto lehkou nástrahu. Toto se ještě dá i stupňovat tím, že vznášející se nástraha bude postupně rozpouštět a tak se z ní bude uvolňovat aroma a tím dráždit receptory ryb.

Rybáři nachytali velké množství ryb a naše již jeden rok stávající vznášející se pelety a právě proro jsme vylepšili tyto pelety a vznikla nová řada pelet. Nové rozpustné fluo vznášející se pelety jsou nejvyšší kategorií mezi nástrahami. Vědí vše co se od nich očekává od prvotřídní nástrahy, Při výrobě těchto pelet jsme použili flu barvivo a tím pádem je pro ryby snadno rozpoznatelná.

Při výrobě pelet jsme zkoušeli i na závodech a fungoaly výborně. Existují v následujících příchutích. Sladký Ananas, Ohnivý kapr, Čili skořice, Divoká švestka, modrá fúze

Tato nová nástraha neobsahuje rybí moučky, má vysokou výživovou hodnotu a použita aroma není dráždivá ale jemná, harmonická. Barva je výrazná a má tropickou vůni a chuť. Důležité bylo vyrobit takovou nástrahu, která je tvrdší, hustsí, masivnější, snadněji se dá bez poškození vrtat, porpichovat. Nové rozpustné fluo vznášející se pelety doporučujeme propichovat s tenkými jehlami a tak nastražit mimo háček vlasovou metodou. tato nástraha se hodí i na soutěžní lov kaprů.

 

Specifikace
Váha 0.7 kg
Průměr nástrahy Orientační průměr nástrahy pro snadnější vyhledávání. 12,000000 mm
Hmotnost balení Orientační hmotnos balení pro snadnější vyhledávání. 70,000000 g
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.