Domů / KAPROVÝ PROGRAM / Kaprařské doplňky

Tyčová sklopná bójka Sellior 6,0m se stmívacím čidlem


Žádné hodnocení. Kód: 3327 Produktové číslo: 00881419
Tyčová svítící, sklopná bójka pro označení lovného místa.
Výrobce: SelliorSellior
Skladem 4 ks
1.199,00 Kč , plus doprava
(1.199,00 Kč/ks)
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Tyčová sklopná bójka Sellior 6,0m se stmívacím čidlem

Tyčová svítící, sklopná bójka pro označení lovného místa. Bójka je vyrobena z tvrzeného a velmi houževnatého plastu. Jednotlivé šroubovací spoje jsou z duralu s dorazem z gumového O-kroužku – to zajiťuje naprosté utěsnění a hladkost celé bóje. Díky těmto vlastnostem je bójka s vysokou vzlínavostí extrémně stabilní a hladkost spoju zaručí naprosto nerušené zdolávání a plynulé klouzání vlasce.

Dokonalost bójky je však i v její viditelnosti. Reflexní proužky které vidíte po nasvícení i na 300m vzdálenost (lov v noci), nebo jen reflexní červena s vynikající viditelnosti během dne (lov ve dne), nebo jednoduše zapnete elektroniku s automatickým světelým čidlem, které svítí intenzitou podle množství světla. Tato elektronika je napájena dvěma tužkovými bateriemi typu “AA” a zaručí svítivost cca 300 hodin (v závislosti na typu použité baterie).

Celková délka bójky umožňuje lovit až do hloubky 6m a díky různě dlouhým nástavcům (jednotlivé díly v délkách 5x1m, 1x0,5m, 1x0,3m, 0,15m elektronika) lze velmi přesně docílit přesahu bójky nad hladinu. Samozřejmostí je možnost dokoupení jednotlivých dílů pro umožnění označení lovného místa v hloublách větších než 6m.

Součástí balení je i sak s karabinou, takže stačí jen naplnit kamením a zavést.

Celá bójka je v praktickém textilním obalu.

  • Délka 6m
  • Průměr 16,2mm
Specifikace
Váha 0.92 kg
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.