Domů / Vlasce, šňůry a pletenky / Vlasce

Vlasec Shimano Technium - návin 8,50kg 0,305mm


Žádné hodnocení. Kód: 14332 Produktové číslo: 8717009827812
Speciálně konstruovaný vlasec ze tří jader pro zlepšení odhozových vlastností . Velmi rychle potápivý a dobře kopírující konturu dna. Tmavá barva skvěle maskuje vlasec na bahnitém dně.
Výrobce: ShimanoShimano
Skladem více než 20 m
0,80 Kč , plus doprava
(0,80 Kč/m)
 
Porovnat Přihlaste se pro přístup do seznamu zboží.
Vlasec Shimano Technium - návin 8,50kg 0,305mm

Monofilní vlasec Technium charakterizuje konstrukce ze tří jader. Aplikace nových japonských technologií z něj činí jeden z nejlepších vlasců na trhu. Tento vlasec není jen tenčí, ale i pevnější! Speciální tříjádrová konstrukce neposkytuje pouze vynikající poměr pevnosti a průměru, ale redukuje také průtažnost díky pevnému středovému jádru.

Ve srovnání s většinou běžných vlasců, u kterých průtažnost dosahuje hodnoty i více jak 25 %, je průtažnost tohoto vlasce Technium kolem pouhých 12 %! Tato vlastnost přispívá nejen k prodloužení odhazovací vzdálenosti, ale také výrazně zlepšuje detekci záběru a zaseknutí beze strachu o ztrátu ryby.

Pevné jádro také zlepšuje potápivé vlastnosti. Druhá vrstva dává vlasci jeho poddajnost a měkkost, které si všimnete okamžitě, jakmile dovinete kousek z cívky.

Nízká tvarová paměť vlasce zlepšuje odhazovací vzdálenost a snižuje námahu při odhazování. Díky tomu se vlasec nesvinuje do spirály a úžasně napomáhá detekci záběru. Vnější tenká vrstva chrání vlasec před UV zářením a dává vlasci sametově hladký povrch, napomáhající prodloužení odhazovacích vzdáleností.

Tento vlasec pro Vás navíjíme z velkého návinu na naší testované navíječce. Můžete zvolit jakékoliv množství metrů od jednoho metru do maximální kapacity návinu vlasce. Pokud si necháte navinout například 500 m a chcete vědět, kde je polovina, sdělte nám to v poznámce pro obchodní oddělení při uzavírání Vaší objednávky. Polovinu Vám označíme papírovým lepítkem. Takto lze označit jakýkoliv Vámi požadovaný počet metrů.

Specifikace
Návin na cívce Návin vlasce nebo pletené šńůry na cívce v metrech. 5000,000000 m
Nosnost (kg) Nosnos pletené šňůry, vlasce (udávaná výrobcem) v kilogramech. 8,500000 kg
Nosnost (lbs) Nosnos pletené šňůry, vlasce (udávaná výrobcem) v librách. 18,700000 lbs
Průměr Průměr produktu, jako jsou např. vlasce, pletenky, lanka, trubičky atp. (udávaná výrobcem) v milimetrech. 0,305000 mm
Barva Barevné provedení. šedočerná
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.