Domů / Druhy rybolovu / Přívlač

Nymfa RedBass XL 130mm - White G


Žádné hodnocení. Kód: 15468 Produktové číslo: 15468006

HIT POSLEDNÍCH LET NA DRAVCE! Nymfa RedBASS je nová revoluční nástraha na všechny dravé i nedravé ryby vč. lososovitých, na jejímž vývoji se podíleli jedni z nejlepších českých a slovenských reprezentantů v p

Výrobce: RedBASS
Skladem 10 ks
27,00 Kč , plus doprava
(27,00 Kč/ks)
 
Nymfa RedBass XL 130mm - White G

HIT POSLEDNÍCH LET NA DRAVCE! Nymfa RedBASS je nová revoluční nástraha na všechny dravé i nedravé ryby vč. lososovitých, na jejímž vývoji se podíleli jedni z nejlepších českých a slovenských reprezentantů v přívlači! Hodí se výborně pro lov na jigové hlavičce, na čeburašce, na dropshot, na hladině i pro lov na dírkách. 

Přednosti:

  • Cílové ryby: na okouny, na pstruhy, na siveny, na štiky, na candáty, na sumce, na mořský rybolov, na tajmeny, na hlavatky, na tresky apod.
  • Superměkký materiál  - stejný jako mikrosmáčci RedBass
  • Osvědčené smáčkové přírodní i dráždivé barvy.
  • Optimální velikost a poměr těla a nožiček, které jsou delší, než je zvykem. Zkracovat totiž můžete, prodlužovat však nikoliv! VYVINUTO PRO CELOU ŘADU MODIFIKACÍ!!! Menší nymfu, ráčka apod.
  • Zadní chapadélka a střední ploutvičky byly vyvinuty tak, aby optimálně pracovaly v obou směrech - jak ve vodorovném, tak svislém. Boční chapadélka mají tvar "stuhy" (nikoliv tradiční kruhový průřez), což zajišťuje lepší práci při popotažení, zadní střední ploutvičky mají jemný charakter a středovou výztuhu pro optimální práci ve svislém směru. Např. na lovu na dírkách, vertikálním popotažení apod.
  • Optimalizované tělíčko s více nožičkami pro případné zkracování, jemné boční ploutvičky s podélnou výztuhou pro lepší práci.
  • Nymfa REDBASS Nr. 1 je dostupná ve čtyřech velikostech S - 53 mm, L - 80 mm, XL - 130 mm a nově také XXL - 200 mm!
Specifikace
Váha 0.0023 kg
Délka nástrahy Celková délka nástrahy v centrimetrech. 13,000000 cm
Soubory

Odkaz

Podobné zboží
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.