Domů / Návnady a nástrahy / Vnadící směsi / Lorpio Feeder Special

Vnadící směs Lorpio Feeder Special 2kg - Light


Žádné hodnocení. Kód: 7930 Produktové číslo: 5903424224173
Vnadící směs je složena z kukuřičných a obilných šrotů, pekárenských a cukrářských výrobků, chuťových a pachových stimulátorů a dalších speciálních přísad a také bioaktivátorů povzbuzujících zvýšené přijímání potravy a zároveň látkovou vým
Výrobce: LorpioLorpio
Produkt již není v prodeji
Vnadící směs Lorpio Feeder Special 2kg - Light Vnadící směs je složena z kukuřičných a obilných šrotů, pekárenských a cukrářských výrobků, chuťových a pachových stimulátorů a dalších speciálních přísad a také bioaktivátorů povzbuzujících zvýšené přijímání potravy a zároveň látkovou výměnu - metabolismus. Navlhčete směs dle požadované konzistence, utvořte koule, popř. naplňte krmítko a vhodným způsobem dopravte krmení na místo lovu. Směs je možné doplnit o další ingredience, popř. bílými červi či patentkami.

Veškeré produkty firmy Lorpio se skládají výlučně z přírodních komponentů, vzorky směsí a návnad jsou před každým importem opětovně testovány, čímž je dosaženo výjimečné kvality krmení. Tato velmi kvalitní směs učená na feeder má jemnou strukturu a je obohacena drcenou kukuřicí, semínky, řepkou a kvalitními pekárenskými produkty. Její aroma základ je postaven na vůni citronové kůry, kakaa a sladké buchty.

Použití -celoročně - stojaté vody
Konzistence -jemná
Určení -feeder
Hmotnost 2 kg
Specifikace
Váha 2 kg
Dostupnostní hlídací pes

Rádi vás budeme informovat o naskladnění produktu.

captchaZobrazit jiný kód
Hodnocení
Toto zboží zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište komentář nebo hodnocení.